Oferta / silikonowe wkładki ortopedyczne

* Separator palucha koślawego (ROZ. S,M,L)
Jest to klin (rozwórka międzypalcowa) o anatomicznym kształcie, dzięki któremu idealnie dopasowuje się do układu palców stóp; zapobiega nachodzeniu dużego palca stopy na sąsiedni palec, redukuje i łagodzi powstały ból, zapobiega wrastaniu paznokci w skórę; szczególnie zalecany po operacji halluksów (halluks - koślawość palucha, czy palca wielkiego stopy). przywraca palcom stopy ich właściwe położenie, zmniejszając jednocześnie bolesne tarcie i ucisk; używany także profilaktycznie: odwodzi duży palec stopy, przeciwdziałając powstawaniu halluksów.

* Separatory międzypalcowe
Jest to klin (rozwórka międzypalcowa) o anatomicznym kształcie, dzięki któremu idealnie dopasowuje się do układu palców stóp; zapobiega nachodzeniu dużego palca stopy na sąsiedni palec, redukuje i łagodzi powstały ból, zapobiega wrastaniu paznokci w skórę; szczególnie zalecany po operacji halluksów.

* Klin odciążający pod palce młotkowate (ROZ. S,M,L)
Jest wyposażony w pierścień utrzymujący produkt w optymalnym położeniu; stosowany w celu korekcji ustawienia palców młotkowatych, przy bólach stawów śródstopopalcowych, zapaleniach kaletek maziowych; redukuje i łagodzi ucisk na miejsca bolesne, osłania i amortyzuje okolicę bolesną podczas chodzenia: zalecany do obuwia zamkniętego.

* Silikonowe półwkładki do obuwia z wąskim czubkiem
Półwkładki przeciwpoślizgowo-odciążajace do obuwia damskiego na obcasie (do tzw. "szpilek"); amortyzują ucisk na śródstopie, przeciwdziałają obsuwaniu się stopy do przodu, zapobiegają odciskom i stwardnieniom stopy w okolicach przodostopia; neutralizują ból oraz uczucie pieczenia nawet po wielu godzinach chodzenia. Wykonane z delikatnego, miękkiego silikonu medycznego, który nie powoduje podrażnień i uczuleń. ROZMIAR UNIWERSALNY

* Półwkładki do obuwia z pelotą (ROZ. S,L)
Łagodzą i uśmierzają ból w podeszwie spowodowany zapadaniem się śródstopia (płaskostopie poprzeczne), podnoszą łuk wysklepienia stopy; do lekkiego obuwia damskiego.

* Półwkładki zapobiegające stwardnieniom stopy
Jak w nazwie, także zapobiegają odciskom i deformacjom stopy w okolicach przodostopia; wykonane z delikatnego, miękkiego silikonu medycznego nie powodują podrażnień i uczuleń; stosowane pod śródstopie; zalecane do obuwia damskiego na wysokich obcasach. Rozmiar uniwersalny

* Podpiętki niskie (ROZ. S,M,L)
Wkładki odciążają piętę przenosząc część nacisku na przednią część stopy; poprawiają dopasowanie zbyt luźnych butów, amortyzują; poprawiają komfort i wygodę, zapobiegają wykoślawianiu noszonego obuwia; mogą również służyć do kompensacji nierównej długości kończyn dolnych.

* Wkładki ortopedyczne 3/4 (ROZ. S,M,L,XL)
Wkładki na płaskostopie (platfusa); odciążają mięśnie i ścięgna dając stopie miękkie podparcie; wymodelowane odpowiednio do anatomicznej budowy stopy wspierają wysklepienie podłużne i poprzeczne. Amortyzują punkty styku stopy z obuwiem zarówno podczas chodzenia jak i w czasie stania; absorbują wstrząsy powstające podczas chodzenia, wymuszają prawidłowe ustawienie stopy, poprawiają wygodę obuwia. ROZMIARY: S - 16,5 cm M - 17,5 cm L - 18 cm XL - 20 cm

* Wkladki amortyzująco odciążające 3/4 z pelotą
Wkładki wspierają wysklepienie podłużne i poprzeczne stopy; amortyzują naciski na stopy przy staniu i chodzeniu. ROZMIAR UNIWERSALNY* Podpiętki korytkowe (ROZ. S,M,L)
Korytkowa budowa wkładek wymusza prawidłowe osadzenie pięty oraz ustawienie jej równolegle do podłoża; amortyzują, poprawiają komfort i wygodę, przeciwdziałają otarciom naskórka na pięcie, oraz tworzeniu się pęcherzy; zalecane do obuwia zamkniętego.

* Wkładki amortyzująco-odciążające (ROZ. S, M, L)
Wkładki amortyzują wstrząsy powstające podczas chodzenia, zwiększają komfort chodzenia, poprawiają dopasowanie obuwia. ROZMIARY: S - 23 cm M - 25 cm L - 27,5 cm

* Podpiętki odciążające guz piętowy (ROZ. S,M,L)
Wkładki redukują dolegliwości wywołane występowaniem ostróg piętowych w fazie początkowej, wymuszają równoległe do podłoża ustawienie pięty; mogą służyć do kompensacji nierównej długości kończyn dolnych; do stosowania w obuwiu zamkniętym; centralny krążek amortyzujący można wyjmować aby zapobiec bezpośredniemu kontaktowi bolesnego miejsca z obuwiem.

* Podpiętki korytkowe z odciążeniem (ROZ. S,M,L)
Wkładki wykonane z silikonu o dwóch gęstościach, co znacząco poprawia komfort użytkowania; kortkowy kształt zapewnia prawidłowe osadzenie pięty oraz ustawienie jej prostopadle do podłoża; łagodzi ból wywołany zaawansowanym stanem ostróg piętowych, wrażliwych miejsc na pięcie oraz zapaleniem kaletki maziowej pięty; wskazane również przy bólach kręgosłupa, bólach stawów kolanowych i biodrowych; zalecany do obuwia zamkniętego.

* Wkładki ortopedyczne wentylujące (Roz. S, M, L, XL)
Wkładki amortyzują wstrząsy powstające podczas chodzenia, zwiększają komfort chodzenia, poprawiają dopasowanie obuwia, posiadają otwory umożliwiające oddychanie stopom, zapobiegają powstawaniu odparzeń. ROZMIARY: S - 23,5 cm M - 25,5 cm L - 26 cm XL - 29,5 cm

* Wkładki ortopedyczne wentylujące z pelotą (ROZ S,M, L, XL)
Wkładki produkowane z silikonu o dwóch gęstościach, co umożliwiło wykonanie optymalnych stref amortyzujących; redukują dolegliwości stóp, stawów i kręgosłupa; odpowiednio rozmieszczone otwory czynią je oddychającymi i zapobiegają powstawaniu odparzeń. Wymuszają prawidłowe ustawienie stopy poprzez zastosowanie peloty i korytkowego osadzenia pięty, co przeciwdziała płaskostopiu podłużnemu i poprzecznemu; mogą być stosowane w obuwiu klasycznym, szczególnie zalecane dla sportowców. ROZMIARY: S - 24 cm M - 26 cm L - 28 cm XL - 30 cm
O firmie :: Mapa dojazdu :: Kontakt